SAVAGE ARMS 110 CORE TACTICAL 6ARC 18″
$976.99
SAVAGE ARMS 110 CORE TACTICAL 6ARC 18″
In stock
| UPC | 011356326690 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32669 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 18" |
| Caliber/Gauge | 6mm ARC |
| Capacity | 10 |
| Color | COYOTE |
| Model | 110 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:8" |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.






Reviews
There are no reviews yet.