WALTHER ARMS PPQ 9MM 4.6″ THREADED BBL KIT
$246.99
WALTHER ARMS PPQ 9MM 4.6″ THREADED BBL KIT
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Out of stock
| UPC | 723364210570 |
|---|---|
| Manufacturer | Walther Arms |
| Manufacturer Part Number | 281329710 |
| Barrel Length | 4.6" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Length | 4.60" |
| Model | PPQ |
| Package Height | 2.0 |
| Package Width | 3.1 |
| Product Type | Accessory-Barrels |
| Shipping Weight | 0.30000000000000004 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
SOLD OUT 
SPRINGFIELD ARMORY XDM 9MM 4.5″ THREADED BARREL
Add to WishlistAdd to Wishlist -

SPRINGFIELD ARMORY XDM 45ACP 4.5″ THREADED BARREL
Add to WishlistAdd to Wishlist -

TRUE PRECISION SF HELLCAT BBL – THREADED SPECTRUM PVD
Add to WishlistAdd to Wishlist -
SOLD OUT 
BERETTA BARREL 92FS CPT 9MM BLK THD
Add to WishlistAdd to Wishlist






Reviews
There are no reviews yet.