SAVAGE ARMS 110 CORE TACTICAL 7PRC 24″
$976.99
SAVAGE ARMS 110 CORE TACTICAL 7PRC 24″
Only 1 left in stock
| UPC | 011356326782 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32678 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 24" |
| Caliber/Gauge | 7mm PRC |
| Capacity | 5 |
| Color | COYOTE |
| Model | 110 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:8" |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.






Reviews
There are no reviews yet.