CHRISTENSEN ARMS SUMMIT TI 6.5CR CRBN TMBHL 24″
$5,499.99
CHRISTENSEN ARMS SUMMIT TI 6.5CR CRBN TMBHL 24″
Only 1 left in stock
| UPC | 810651025648 |
|---|---|
| Manufacturer | Christensen Arms |
| Manufacturer Part Number | CA10269-H14225 |
| Action | Bolt Action |
| Product Type | Rifle |
| Capacity | 4 + 1 |
| Barrel Length | 24" |
| ATF Type | |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Shipping Weight | 24.1 |
| Package Height | 5.0 |
| Package Width | 14.0 |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.










Reviews
There are no reviews yet.