CHRISTENSEN ARMS SUMMIT TI 7MAG CRBN TBHL 26″
$5,499.99
CHRISTENSEN ARMS SUMMIT TI 7MAG CRBN TBHL 26″
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Out of stock
| UPC | 810651025921 |
|---|---|
| Manufacturer | Christensen Arms |
| Manufacturer Part Number | CA10269-315325 |
| Length | 54 |
| Package Height | 5.5 |
| Package Width | 14.0 |
| Rate of Twist | 1-in-9" |
| Shipping Weight | 21.8 |
| Product Type | Rifle |
| Capacity | 3 + 1 |
| Caliber/Gauge | 7mm Remington Magnum |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 26" |
| ATF Type |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.










Reviews
There are no reviews yet.