SAVAGE ARMS 110 ULT PREDATOR 6.5CM 22″
$1,719.99
SAVAGE ARMS 110 ULT PREDATOR 6.5CM 22″
Only 1 left in stock
| UPC | 011356326621 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32662 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 10 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.






Reviews
There are no reviews yet.