TIKKA T3XLT VEIL ALPINE 7MAG LH 24″
$1,539.00
TIKKA T3XLT VEIL ALPINE 7MAG LH 24″
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Out of stock
| UPC | 082442019451 |
|---|---|
| Manufacturer | Tikka |
| Manufacturer Part Number | JRTXVA47124 |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | |
| Barrel Length | 24" |
| Caliber/Gauge | 7mm PRC |
| Capacity | 3 + 1 |
| Color | GREY |
| Number of Magazines | 1 3 rd. |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
| Shipping Weight | 0.0 |
| Sights | No Sights |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.










Reviews
There are no reviews yet.